1397/11/29 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 1092 تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)

خانه حامی را از مظلومیت درآوریدخانه حامی را از مظلومیت درآورید

این تشکل خیرخواهانه هزینه تحصیل پسران بی سرپرست 9 تا 18 سال را تامین می کند

خانه حامی عنوان تشکلی است خیرخواهانه و بشردوستانه که زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند. این تشکل پسران بی سرپرست 9 تا 18 ساله را تحت پوشش حمایتی خود قرار داده و با برگزاری جشن های گلریزان، جمع آوری کمک های نقدی و جنسی و فعالیتهای خیرخواهانه ای که دارد هزینه تحصیل این قشر کمتر مورد توجه قرار گرفته جامعه را تامین می کند.
به گزارش آینانیوز، مراسم جشن خانه حامی روز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت در سالن اجتماعات مجتمع بهزیستی شهرستان اورمیه برگزار شد.
در این مراسم احسان آشتیانی از غریبی این خانه گفت و اینکه برای برگزاری جشن برای 250 نفر دعوتنامه رسمی ارسال شده بود اما استقبال از آن بسیار اندک است.
مدیرعامل خانه حامی از حاضرین خواست تا حد ممکن نسبت به تبلیغ و شناسایی این مجموعه ارزشمند خیریه کمک کنند و ابراز امیدواری کرد کودکان و نوجوانان تحت پوشش این خانه موفق ترین فرزندان شهر باشند.
آشتیانی گفت: دو سال است خانه حامی فعالیت دارد و در این مدت سعی کرده ایم با کمترین سرمایه و ظرفیت، بیشترین امکانات را برای افراد تحت پوشش خود فراهم کنیم.
وی با نشان دادن قبوض کمک های مردمی به حاضران و محل هزینه کردشان تاکید کرد که تمامی کمک ها با نظر حامیان در محل های تعیین شده هزینه می شوند و در حال حاضر مشکل اصلی این تشکل مسکن است که هزینه اجازه 2 میلیون تومانی ماهانه آن برای ما کمرشکن است.
آشتیانی تاکید کرد در کنار تامین هزینه های تحصیلی، تصمیم داریم به اشتغال نوجوانان تحت پوشش نیز بپردازیم و امسال یکی از طرح های اشتغال این خانه به اجرا گذاشته خواهد شد.
مراسم جشن خانه حامی که با حضور رئیس بهزیستی اورمیه، اصحاب رسانه و جمعی از خیرین نیکوکار شهرستان اورمیه برگزار شد در ادامه با اجرای برنامه های متنوع و شاد و سخنرانی حجت الاسلام نصر مقدم به کار خود خاتمه داد.
عکس: عرفان بدلی
کد: 1558335
گروه: اجتماعی, اخبار مهم
TAGS : اورمیه, بهزیستی, خانه حامی, کودکان بی سرپرست

مطالب مرتبط :
به مناسبت سالگرد تسخیر فرهنگسرای رسانه آینانیوز- حامد عطائی؛ در گرماگرم آماده سازی یک پروپوزال برای مدیریت بخش فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه، در نخستین روزهای روی کار آمدن احد ی...
اورمیه، سرزمین عاشیقها داریوش علیزاده*؛ موسیقی یکی از قدیمی ترین رشته های هنری است که قبل از پیدایش انسان در طبیعت وجود داشته و در واقع توسط ذهن پویای بشر تسخیر شده و امروزه...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
هنر خوار شد، جادویی ارجمند! آینانیوز- حامد عطائی؛ امیرحسین مقصودلو(تتلو) را زیاد نمیشناسم. چه بلحاظ هنر موسیقیایی و چه عناصر زیبایی شناختی نسبتی با مولفه های جذابیت نسل سوم ندار...
بزن به خط قرمز! آینانیوز- حامد عطائی؛ مرحله دوم استندآپ ها به دلیل فشردگی رقابت و حالت مرگ و زندگی که برای شرکت کنندگان داشت اغلب به خط قرمزها نزدیک و گاها متوسل به ش...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com