1397/11/29 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 1088 تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)

سازمان مدیریت پسماند و خبرنگاران حافظ محیط زیست ماموریت مشترک اجرا می کنندسازمان مدیریت پسماند و خبرنگاران حافظ محیط زیست ماموریت مشترک اجرا می کنند

دیدار نمایندگان تشکل در شرف ثبت خبرنگاران حافظ محیط زیست آذربایجان غربی با مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اورمیه

نمایندگان تشکل زیست محیطی در حال ثبت «خبرنگاران حافظ محیط زیست آذربایجان غربی» با مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اورمیه دیدار کردند.
به گزارش آینانیوز، در دیدار مهرداد تبریزی و حامد عطائی با عزیز قال، ضمن معرفی این تشکل در شرف ثبت و اهداف و برنامه های آن زمینه های همکاری دوجانبه و ایده های قابل اجرای مشارکتی طرفین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند اورمیه با استقبال از راه اندازی چنین تشکلی برای همه گونه همکاری لازم در چارچوب پاکسازی و فرهنگ سازی پاکیزه سازی محیط زندگی اعلام آمادگی کرد.
قال گفت : رسانه ها می توانند نسبت به انعکاس ابعاد مختلف فعالیت های سازمان علی الخصوص فرهنگسازی تفکیک زباله، عدم رهاسازی زباله ها در تفرجگاهها و بوستان ها، پاک سازی خیابان ها و معابر عمومی و ... مددکار دولت، شهرداری ها و سازمان های مرتبط باشند.
وی با اشاره به طرح در دست اقدام جمع آوری کتب و دفاتر باطله دانش آموزان در پایان سال تحصیلی جاری از خبرنگاران حافظ محیط زیست خواست تا برای اجرای هرچه بهتر این طرح با سازمان مدیریت پسماند همکاری تنگاتنگی داشته باشند.
قال همچنین وعده داد تا خبرنگاران عضو این تشکل را به تجهیزات و امکانات لازم برای اجرای برنامه های در دست اقدام مجهز و از فعالیت های آنان در حد توان حمایت کند.
نمایندگان تشکل زیست محیطی خبرنگاران حافظ محیط زیست هم در این نشست با ارائه گزارشی از دو برنامه قبلی اجرا شده اعضای این تشکل اعلام کردند که به عنوان بازوی مردمی و رسانه ای سازمان مدیریت پسماند آماده حمایت رسانه ای و همکاری با این سازمان علی الخصوص در بحث فرهنگ سازی طرح تفکیک زباله و دیگر برنامه های آن هستند.
بر همین اساس و در این نشست صمیمی مقرر شد خبرنگاران برای اجرای برنامه جمع آوری کتب و دفاتر باطله دانش آموزان در پایان سال تحصیلی جاری دیداری با مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی داشته و زمینه های امضای تفاهمنامه مشترک در این خصوص را فراهم نمایند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اورمیه همچنین اعلام آمادگی کرد که سازمان تحت امرش روزنامه های باطله و برگشتی های دفاتر سرپرستی روزنامه های سراسری و دفاتر مرکزی هفته نامه های محلی را با استفاده از خودرو و نیروهای این سازمان از درب دفاتر نشریات تحویل و راسا نسبت به فروش مستقیم آنها به کارخانجات بازیافت اقدام نماید.
بر اساس طرح جمع آوری کتب و دفاتر باطله دانش آموزان مدارس اورمیه، مامورین سازمان مدیریت پسماند با همکاری و فراخوان آموزش و پرورش از کلیه مدارس سطح شهرستان اورمیه کتب و دفاتر باطله را جمع آوری و نسبت به فروش آنها اقدام خواهند کرد.
درآمد حاصله از این اقدام صرف هزینه های جاری مدارس و یا امور خیریه به صلاحدید طرفین تفاهمنامه خواهد بود.
گفتنی است گروه در شرف ثبت خبرنگاران حافظ محیط زیست آذربایجان غربی بعد از نخستین برنامه مشترک خود با انجمن ناجیان نبض زمین، دوهفته قبل در اقدام مستقل خود محوطه ساحلی و بستر رودخانه شهرچایی اورمیه در محل تفرجگاه بند را از وجود زباله های تجدید ناشونده پاکسازی کردند و جمعه آینده قرار است در محل تفرجگاه کلیساکندی روستای سیر برای اجرای برنامه بعدی خود گردهم آیند.
کد: 1559341
گروه: اجتماعی, اخبار مهم, رسانه, فرهنگی
TAGS : آذربایجان غربی, شهرداری اورمیه, پاکسازی طبیعت, خبرنگاران حافظ محیط زیست, مدیریت پسماند

مطالب مرتبط :
گزارش همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی آینانیوز- شادی غلامی؛ همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی در سالن ابن سینای این دانش...
محمدی و پناهی کدام کشتی را سوراخ می کنند؟ آینانیوز- حامد عطائی؛ «بنده دعوای اصلاح طلب و اصولگرا را هم قبول ندارم؛ من این تقسیم بندی را غلط می دانم. نقطه ی مقابل اصولگرا، اصلاح طلب نیست؛ نقطه م...
لایحه جامع وکالت چالش بزرگ استقلال وکلاست کانون وکلای دادگستری، اخیرا مراودات رسانه ای اش را افزایش داده. این نهاد حقوقی که از سال 76 تاسیس و از 86 در آذربایجان غربی مستقل شده هیچ گاه در رسانه...
عضو سابق پدافند غیرعامل شمال غرب: عدالت شهری یعنی اینکه توسعه در همه مناطق اتفاق بیفتد عضو ارشد سابق پدافند غیرعامل استانهای شمال غرب کشور که خود را برای حضور در یک رقابت سیاسی آماده می کند در دشستی صمیمی با تعدادی از خبرنگاران و اصحاب ر...
برگزاری اولین یادواره شهدای غواص توسط دانشگاه فنی قاضی طباطبایی اورمیه شهدای غواص از وقتی سر زبانها افتاد که کمیته تفحص شهدای ستاد کل نیروهای مسلح سال گذشته استخوانهای تعدادی از شهدای غواص مفقود شده در جریان عملیات کربلای...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com