1397/11/04 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 907 تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)

بدرقه باشکوه ولی نعمتان برای پهلوان سفر کردهبدرقه باشکوه ولی نعمتان برای پهلوان سفر کرده

سوگنامه ای بر مرگ رئیس شورای شهر خوی

سجاد چهره آرا*؛ جلوی بیمارستان غوغایی بود حزن از سر و روی همه می بارید. هیچ جایی از دنیا ولی نعمتی چنین در فراق خادم خویش بیقراری نمی کرد. این نشانه قدرشناسی مردم این شهر نسبت به خادم سفرکرده خود بود. الحق که خادم پهلوان منش این شهر هم به درستی خود را برای ولی نعمتان خویش معنا کرده بود و همین شد که در مراسم خاکسپاری اش، مردم سنگ تمام گذاشتند. این ابراز علاقه، ما خادمان که خدمتگزار این مردمیم را به خدمت صادقانه تشویق می کرد حداقل این را فهمیدیم که دست خالی و بدون دعای خیر از این جهان رخت رحلت بر نمی بندیم.
از طرف تمام اعضای شورای شهر به چنین ولی نعمتانی آفرین می گوییم و امید داریم که بتوانیم در ادامه خدمت خویش راه محمدرضای سفرکرده عزیز را ادامه دهیم. از همه اهالی مطبوعات،اصحاب رسانه، فضای مجازی و کانال های خبری ممنونیم به پاس تمام تلاش خوبی که در همراهی این بدرقه اطلاع رسانی کردند و قطعا روح این همراهی در نگاه آسمانی محمدرضا محبوبی جاری خواهد بود.
مردم ممنونیم که هستید و پای خادمان خود مردانه ایستاده اید.
والسلام و علی من اتبع الهدی
*سخنگوی شورای اسلامی شهرخوی

کد: 1559867
گروه: اجتماعی, مقالات, اخبار مهم
TAGS : سجاد چهره آرا, محمدرضا محبوبی, شورای شهر خوی

مطالب مرتبط :
رای شورای شهر خوی به عزل شهردار شورای شهر خوی بالاخره نسخه شهردار این شهر را پیچید و او را عزل کرد.به گزارش آینانیوز، در جلسه روز چهارشنبه شورای اسلامی شهر که با حضور 12 عضو از 13 عض...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com