1397/11/04 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 1312 تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)

روزهای شلوغ وپرکار برای شورای گفتمان انقلاب اسلامیروزهای شلوغ وپرکار برای شورای گفتمان انقلاب اسلامی

گزارش و تصاویر اختصاصی آینانیوز از سفر امیدی شهرکی به اورمیه


با سفر مجید امیدی شهرکی به آذربایجان غربی شورای گفتمان انقلاب اسلامی آذربایجان غربی وارد فاز جدید تحرکات سیاسی خود شد.
به گزارش آینانیوز، سحرگاه سه شنبه 16 شهریورماه مدیرمسئول اسبق روزنامه ایران و از یاران نزدیک به احمدی نژاد که در شورای مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی مسئولیت امور استانها را بر عهده دارد در اورمیه حاضر شد تا علاوه بر حضور در جلسه خصوصی با اعضای شورای گفتمان آذربایجان غربی بر انتخابات اعضای انتخابی شورای گفتمان شهرستان اورمیه نیز نظارت داشته باشد.
امیدی شهرکی در جلسه خصوصی که با حضور 35 نفر از اعضای شورای مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی و زیرشاخه های کمیته های این شورا برگزار شد شرکت کرد. در این دیدار 14 نفر از فرمانداران دوران اول و دوم احمدی نژاد و جمعی از فعالین ستادهای انتخاباتی وی حضور داشتند.


این جلسه به ظاهر محفلی البته با حاشیه هایی نیز همراه بود. در آستانه سفر مسئول امور استانهای شورای گفتمان طیفی از طرفداران احمدی نژاد که به ظاهر سرناسازگاری با شورای مرکزی گفتمان استان دارند درصدد آن بودند که این سفر و جلسات پیرامونی اش را تحت الشعاع قرار دهند.
درواقع تعدادی از فرمانداران وفادار به وحید جلال زاده به رهبری حمید احمدیان فرماندار سابق ماکو در شبکه های اجتماعی وابسته به خود از یاران خود خواسته بودند تا سفر شهرکی و جلسات آن را تحریم کنند. این تحرکات البته تا حدودی هم کارساز شد و شنیده ها حاکی است این طیف به صورت همزمان جلسه ای محفلی را در منزل یکی از اعضای خود تدارک دیده بودند تا نزدیکان خود را از حضور در جلسه صبح سه شنبه در منزل صادقی از اعضای شورای مرکزی گفتمان استان و نیز جلسه انتخاباتی بعداز ظهر آن روز در حسینیه مکتب امام جعفرصادق(ع) برحذر دارند.


اما نکته جالب و حائزاهمیت این روز واکنش سایت جنجالی نزدیک به اصلاح طلبان به جلسه رسمی و علنی مکتب امام جعفرصادق(ع) بود. این سایت که سعی داشت این جلسه را جلسه محفلی جریان انحرافی جلوه دهد با وجود ادعای اصلاح طلبی هیچ خصومتی با جریان استاندار سابق آذربایجان غربی ندارد. درواقع با وجودیکه جلال زاده و نزدیکانش مدیران شناسنامه دار دولت احمدی نژاد بودند از تیغ تیز حملات این سایت در امانند و این شائبه را که ارتباطات پشت پرده ای میان این سایت به ظاهر اصلاح طلب با جریان در حاشیه امن مانده یاران جلال زاده برای تخطئه جریان رسمی شورای گفتمان انقلاب اسلامی استان که متشکل از چهره های جوان اصولگراست، وجود دارد را تقویت می کند.
درواقع خبرنگار این سایت هیچ جستجویی برای یافتن محافل سیاسی مدیران سابق احمدی نژاد و تحرکات انتخاباتی شان که در سرتاسر شهرستانهای استان گسترده شده ندارد. حال اینکه هیچکدام از اعضای شورای مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی استان و نه حتی دبیر آن برنامه ای برای انتخابات ندارند حداقل تا امروز در جلسات رسمی و محفلی این شورا چه در استان و چه تهران سخنی از انتخابات و تدارک برای آن به میان نیامده است.
اما جلسه عصر سه شنبه شورای گفتمان در حسینیه مکتب امام جعفرصادق با دستور کار برگزاری انتخابات شورای مرکزی شهرستان اورمیه برگزار شد.


در پایان این رای گیری از میان 86 رای ماخوذه نفرات مشروحه ذیل به ترتیب رتبه های اول تا ششم شورای مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی شهرستان اورمیه را حائز شدند:
قادر جعفرزاده با 62 رای، علی زنجانی با 60 رای، خیبر شریفی با 49 رای، مجید سیف حقیقت با 42 رای، حبیب اله غالب و امین ایرانی 40 رای. همچنین بهنام جعفرزاده و آذر قدیمی با 36 و 31 رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا برگزیده شدند.
اما پس از پایان این جلسه و بدرقه امیدی شهرکی، شورای مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی قدم در راه سه جلسه فشرده در تهران گذاشتند.
19 نفر از اعضای شورای مرکزی و برخی دبیران شوراهای شهرستانها برای شرکت در همایش بزرگ شورای گفتمان انقلاب اسلامی کشور که قرار است با حضور و سخنرانی محمود احمدی نژاد در جنت آباد برگزار شود راهی پایتخت شدند.
4 تن از این افراد بعد از ظهر امروز چهارشنبه در دو جلسه خصوصی و عمومی با رئیس دولتهای نهم و دهم شرکت کردند.
ارگان اطلاع رسانی و کانال رسمی شورای گفتمان آذربایجان غربی با عنوان «گفتمان24» در رابطه با جلسه دوم و عمومی برگزار شده امروز بعد از ظهر نوشت:
جلسه دیدار اعضای شورای مرکزی تبیین گفتمان انقلاب اسلامی استان های آذربایجان غربی ، یزد ، قزوین و خراسان شمالی با دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر ولنجک تشکیل شد. در این جلسه که حدود 60 نفر از اعضای شورای مرکزی استان های مذکور حضور داشتند ، حامد خلیلی دبیر شورای گفتمان انقلاب استان آذربایجان غربی در سخنانی به بررسی روند انقلاب اسلامی از سال 57 تا 95 پرداخت که مورد توجه و تایید حاضرین قرار گرفت.
پس از سخنان حامد خلیلی، جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد به تحلیل و تفسیر گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و خط امام راحل و رهبری معظم پرداختند و تاکید کردند که وظیفه ای جز بازخوانی خط امام و رهبری بر دوش ما نیست .
در پایان این دیدار صمیمی ، حاضرین به بیان درد دل ها و گرفتن عکس یادگاری با دکتر احمدی نژاد پرداختند .
در حاشیه دیدار امروز ، حامد خلیلی دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی و دکتر احمدی نژاد در جلسه ای خصوصی به بررسی وضعیت پیشرفت امور شورا در استان و موانع و مشکلات پیش رو پرداختند .

کد: 1560617
گروه: سیاسی, گزارش و مصاحبه, اخبار مهم, خبر ویژه 3
TAGS : اورمیه, آذربایجان غربی, شورای گفتمان انقلاب اسلامی, امیدی شهرکی

مطالب مرتبط :
به مناسبت سالگرد تسخیر فرهنگسرای رسانه آینانیوز- حامد عطائی؛ در گرماگرم آماده سازی یک پروپوزال برای مدیریت بخش فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه، در نخستین روزهای روی کار آمدن احد ی...
اورمیه، سرزمین عاشیقها داریوش علیزاده*؛ موسیقی یکی از قدیمی ترین رشته های هنری است که قبل از پیدایش انسان در طبیعت وجود داشته و در واقع توسط ذهن پویای بشر تسخیر شده و امروزه...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
هنر خوار شد، جادویی ارجمند! آینانیوز- حامد عطائی؛ امیرحسین مقصودلو(تتلو) را زیاد نمیشناسم. چه بلحاظ هنر موسیقیایی و چه عناصر زیبایی شناختی نسبتی با مولفه های جذابیت نسل سوم ندار...
بزن به خط قرمز! آینانیوز- حامد عطائی؛ مرحله دوم استندآپ ها به دلیل فشردگی رقابت و حالت مرگ و زندگی که برای شرکت کنندگان داشت اغلب به خط قرمزها نزدیک و گاها متوسل به ش...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com