1397/11/29 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 1032 تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)

محورسازان چی چست یک اولین بزرگ در صنعت حمل و نقل کشورمحورسازان چی چست یک اولین بزرگ در صنعت حمل و نقل کشور

شهر اورمیه مفتخر است به افتتاح اولین واحد تولیدی محور تریلر در کشور

سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی به آذربایجان غربی هرچند با برنامه های فشرده و با عجله انجام شد ولی نمی شد از کنار افتتاح اولین واحد تولیدی محور تریلی در کشور به آسانی گذشت.
به گزارش آینانیوز، محمدرضا نعمت زاده در اولین برنامه خود بعد از صبحانه کاری وارد کارخانه محورسازان چی چست شد و بعد از بازدیدی مفصل از سالن ها و بخش های مختلف این واحد تولیدی با تشریفات ویژه ای در محوطه تروتمیز محل سخنرانی اش حضور یافت و حرف محمدرضا رستمی مدیرعامل این کارخانه را زمین نیانداخت که از او خواست برای دقایقی هم که شده پشت تریبون حاضر شود.
وزیر صنعت، معدن، تجارت کشورمان در این مهلت کوتاه ابتدای سخنانش با به زبان ترکی آغاز کرد و به «همشهریان و همزبانش» درود و سلام فرستاد.
نعمت زاده گفت: واحد صنعتی محورسازان چی چست اکنون با ساحت محورهای تریلر بعنوان یکی از واحدهای ارزشمند محسوب میشود.
وی افزود: بیش از 200نفر در مجوعه جدید مشغول اشتغال هستند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: موقعیت جغرافیایی استان آذربایجان غربی امکانات مناسبی برای ترانزیت دارد و میتوان از ظرفیت های مناسب این استان به نحو مطلوب استفاده کنیم.
وی در مورد فعالسازی واحدهای راکد افزود: با همت مسئولین در حال فعالسازی دوباره واحدهای راکد هستیم که تاکنون بیش از 7هزار واحد با دریافت تسهیلات به فعالیت بازگشته اند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: با ادامه این روند میتوان امیدوار بود وضعیت فعالسازی واحدهای نیمه فعال با رفع مشکلات مالی به چرخه فعالیت بازگردند و تا آخر سال به نصف برسند.
شایان ذکر است واحد تولیدی محورسازان چی چست با سرمایه گذاری 470میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
محورسازان چی چست از واحدهای تولیدی شرکت مارال صنعت جاوید، بزرگترین کارخانه تریلرسازی بخش خصوصی کشور یکی از پایدارترین واحدهای تولیدی در کشور است که در شرایط سخت اقتصادی و دوران اقتصاد مقاومتی با همه فراز و فرودهایش هنوز در مسیر توسعه و تولید و اشتغال گام برمی دارد.
مجموعه روابط عمومی این شرکت در حاشیه تشریفات جالب توجه و درخور تحسینی که برای استقبال از این مراسم افتتاح و میزبانی خبرنگاران و مسئولین عالیرتبه کشوری و استانی داشتند اطلاع رسانی موفقی از واحد تولیدی، مختصات تولیدات و اهداف آینده آن در اختیار بازدید کنندگان قرار داده بودند.
آینانیوز به زودی گزارش مفصلی از جزئیات این واحد تولیدی و نقش آن در اقتصاد و سیستم حمل و نقل کشور منتشر خواهد کرد.
کد: 1560680
گروه: صنعت و معدن, اخبار مهم
TAGS : اورمیه, نعمت زاده, مارال صنعت, محورسازان چی چست, افتتاح کارخانه, محمدرضا رستمی

مطالب مرتبط :
به مناسبت سالگرد تسخیر فرهنگسرای رسانه آینانیوز- حامد عطائی؛ در گرماگرم آماده سازی یک پروپوزال برای مدیریت بخش فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه، در نخستین روزهای روی کار آمدن احد ی...
اورمیه، سرزمین عاشیقها داریوش علیزاده*؛ موسیقی یکی از قدیمی ترین رشته های هنری است که قبل از پیدایش انسان در طبیعت وجود داشته و در واقع توسط ذهن پویای بشر تسخیر شده و امروزه...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
هنر خوار شد، جادویی ارجمند! آینانیوز- حامد عطائی؛ امیرحسین مقصودلو(تتلو) را زیاد نمیشناسم. چه بلحاظ هنر موسیقیایی و چه عناصر زیبایی شناختی نسبتی با مولفه های جذابیت نسل سوم ندار...
بزن به خط قرمز! آینانیوز- حامد عطائی؛ مرحله دوم استندآپ ها به دلیل فشردگی رقابت و حالت مرگ و زندگی که برای شرکت کنندگان داشت اغلب به خط قرمزها نزدیک و گاها متوسل به ش...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com