1397/12/02 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 3071 تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)

نقدی برمطلب "تشدید اختلافات استاندار و نماینده پیرانشهر و سردشت"نقدی برمطلب "تشدید اختلافات استاندار و نماینده پیرانشهر و سردشت"

نمیدانم چرا فقط حرفهای شما و مد نظر شما را رسانه های گروهک های تروریستی منحله یا شبکه بی بی سی تکرار و برنامه ویژه برایش اختصاص می دهند

محمد پورغفار؛ چندین ماه می شد که حضری نماینده پیرانشهر و سردشت در رسانه ها به صورت یکجانبه اتهاماتی را بدون ارائه سند و مدرک روانه استاندار آذربایجان غربی می نمود اما سعادت استاندار آذربایجان غربی تا کنون درباره این اتهامات سکوت کرده بود. این سکوت تا نشست خبری روز 12 آبان نیز ادامه داشت اما در این نشست سعادت در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران سکوت خود را شکست و با جوابیه خود توپ را در میدان خضری انداخت و... .
در این میان نیز یادداشت ها، گزارش ها و مصاحبه های دیگری نیز بر روی پایگاه های خبری متعددی منتشر شد که هر یک از زاویه دید خود به مسئله نگاه کرده بودند. یادداشت زیر، نقدی بر مطلب "تشدید اختلافات استاندار و نماینده پیرانشهر و سردشت" منتشر شده در سایت جوان پرس است.
آقای نویسنده! در پاراگراف اول مطلبی با عنوان تشدید اختلافات استاندار و نماینده پیرانشهر و سردشت نوشته اید که رسانه‌ای کردن این اختلافات و از حالت حقوقی به سمت دعواهای شخصی و حقیقی سوق دادن آن به‌هیچ‌وجه قابل‌پذیرش نبوده این مردم استان هستند که در این باب، گوشت قربانی خواهند بود. اتفاقا بنده نیز با شما هم نظر هستم ولی فقط نمیدانم چرا جنابعالی وقتی آقای خضری چندین بار مطالب غیر مستند را از تیریبونهای مختلف بر علیه استاندار مطرح کردند، از خود واکنشی نشان ندادید و اکنون که یک بار استاندار پاسخی به افتراهای نماینده سردشت و پیرانشهر داده است، چنین برآشفته اید ؟!!
در بند دوم گفته اید این دو نفر می توانستند قریب به اتفاق این مباحث را فارغ از فضای عمومی جامعه و رسانه ای کردن آن مورد تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی قرار دهند و دیگر نیاز به طرح همه آنها در فضای عمومی جامعه نبوده و نیست. باز هم با شما موافقم؛ اما با این تفاوت که می دانم در دنیای تکنولوژی چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. می توانید با یک جستجوی ساده، نشانه اولین و چندمین شلیک اتهامات را از سوی آقای دکتر خضری به سمت استاندار را پیدا بکنید. اکنون که استاندار یک بار پاسخ این اتهامات را داده است، قصد دارید با بازی با افکار عمومی فضا را به گونه ای جلوه دهید که گویا تا به امروز خضری خویشتن داری کرده است.
در پاراگراف های بعدی به بحث شیطنت رسانه ای اشاره کرده اید که در جای خود جای حرف بسیار دارد. نمیدانم چرا فقط حرفهای شما و مد نظر شما را رسانه های گروهک های تروریستی منحله یا شبکه بی بی سی تکرار و برنامه ویژه برایش اختصاص می دهند و مسئله کولبری را به یک مسئله امنیتی تبدیل می کنند. من نیز معتقدم کولبر قاچاقچی نیست اما از نظر قانون، کولبر فردی است که کارت تردد دارد و از معبر قانونی در ساعت مشخص رفت و آمد می کند نه آن فردی که از معابر غیر رسمی با بار مشروبات الکلی، اسلحه و پیش ساز مواد مخدر و ... .
که اگر این دو را با هم در یک رده قرار دهیم جفا در حق کولبر زحمتکش است و متاسفانه می بینیم که معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی چگونه میخواهند قاچاقچی را با کولبر هم ردیف نمایند و متاسفانه برخی هم گرفتار این بازی شده اند. آیا شما به عنوان یک فعالی رسانه ای وظیفه ای در قبال روشن سازی این موارد ندارید؟ آگاه سازی از ماموریتهای معاندین در حیطه وظایف شغل شما نیست؟
در پاراگراف دیگری نوشته اید که هنوز باب شهادت در استان باز است و آذربایجان‌غربی مشهد شهیدان ایران‌زمین است. سپس، چنان وانمود کرده اید که سعادت از امنیت و شهادت خبر ندارد. جالب اینجاست که وی در سخت ترین روزهای استان در صف اول بوده و خود برادر شهید است. بنابراین وجود امنیت و امنیت سازان را بهتر از هر شخص دیگری که در روزهای سخت انقلاب و نظام معلوم نبود کجا بودند درک می کند و شایسته نیست با سعادت در این حوزه وارد بحث شد که خود مصداقی از تاریخ شفاهی استان است. در قسمتی نوشته اید که کولبری از سر نداری، بیچارگی، فقر، بیکاری و نبود شغل است. بالطبع استاندار در راستای مبارزه با این فقر است که مجوز ایجاد معبر را داده و برای 8هزار نفر کارت پیله روی صادر شده است. این تبعیض تبعیض مثبت برای کم کردن مشکلات مرز نشینان انجام شده است.
و در پایان خطابم به شما است که چرا در قبال مطالب خضری و افتراهای او چنین مقاله و یادداشتی ننوشتید و امروز استاندار را خطاب خود قرار داده اید که گویا این موضوع را استاندار شروع کرده است! بهتر است به دوست خود بگویید که تهمت و افترا را هم در این دنیا و هم در محکمه الهی باید پاسخ گوید. وی باید از استاندار متشکر باشد که با خویشتن داری مانع از انتشار تخلفات برخی ها شد که اگر منتشر میشد آن وقت معلوم میشد که چه کسی می رفت و چه کسی می ماند. النهایه استاندار چنین جراتی داشت که در میان اصحاب رسانه اعلام کرد که حاضر است در هر دادگاهی حضور یافته و موضوع مورد بررسی قرار گیرد اما آیا آقای خضری هم حاضر است؟
منبع: پورتال خبری اورمیه

کد: 1561733
گروه: سیاسی, مقالات, اخبار مهم
TAGS : آذربایجان غربی, پیرانشهر, استاندار , نماینده, سردشت, قربانعلی, سعادت, خضری

مطالب مرتبط :
گزارش همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی آینانیوز- شادی غلامی؛ همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی در سالن ابن سینای این دانش...
لایحه جامع وکالت چالش بزرگ استقلال وکلاست کانون وکلای دادگستری، اخیرا مراودات رسانه ای اش را افزایش داده. این نهاد حقوقی که از سال 76 تاسیس و از 86 در آذربایجان غربی مستقل شده هیچ گاه در رسانه...
عضو سابق پدافند غیرعامل شمال غرب: عدالت شهری یعنی اینکه توسعه در همه مناطق اتفاق بیفتد عضو ارشد سابق پدافند غیرعامل استانهای شمال غرب کشور که خود را برای حضور در یک رقابت سیاسی آماده می کند در دشستی صمیمی با تعدادی از خبرنگاران و اصحاب ر...
برگزاری اولین یادواره شهدای غواص توسط دانشگاه فنی قاضی طباطبایی اورمیه شهدای غواص از وقتی سر زبانها افتاد که کمیته تفحص شهدای ستاد کل نیروهای مسلح سال گذشته استخوانهای تعدادی از شهدای غواص مفقود شده در جریان عملیات کربلای...
به ذیحسابان بخشنامه خواهم کرد که سندهای مالی اجناس تولیدی خارج از استان را پرداخت نکنند استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال ایجاد نمایشگاه دائمی عرضه محصولات تولیدی داخلی استان هستیم.به گزارش آینانیوز، قربانعلی سعادت که در مراسم رونمایی...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com