1397/12/02 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 3142 تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)

باکیفیت ترین روغن موتور داخلی در اورمیه تولید می شودباکیفیت ترین روغن موتور داخلی در اورمیه تولید می شود

پترونول قابل رقابت با برندهای معتبر جهانی است/ باید فرهنگ مصرف محصول بومی در این استان ایجاد شود

همزمان با ایام الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی و در حاشیه افتتاح چندین طرح توسعه ای و احیای طرح های سابقا راکد صنعتی در اورمیه، از تولیدات جدید شرکت آذرروان ساز در فاز2 شهرک صنعتی رونمایی شد.
به گزارش آینانیوز، در این مراسم که قربانعلی سعادت استاندار، روح الله حضرت پور نماینده مردم، جعفرصادق اسکندری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، حسن انتظار رئیس اتاق بازرگانی اورمیه و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهری حضور داشتند گفته شد که شرکت مذکورنزدیک به نیم قرن سابقه تولید روان کارهای صنعتی را دارد و واحدی که مورد بازدید و افتتاح قرار گرفته درواقع فاز توسعه و رونمایی از محصولات جدید است.
مهرداد سعادت دهقان مدیرعامل آذرروان ساز طی سخنانی گفت که در حال حاضر باکیفیت ترین روغن موتور داخلی را شرکت متبوعش تولید می کند و برابر آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی در تولیدات محصولاتشان استفاده می کنند.
آذرروان ساز به گفته مدیرعاملش در سال 87 واحد نمونه صادراتی کشور شده و لوح و تندیس ویژه وزارت صنایع را دریافت کرده است.
این شرکت در ابتدای شروع مارش 7 قلم روانکار صنعتی تولید می کرد که این مقدار در حال حاضر به 107 قلم رسیده است.
سعادت بعد از اتمام مراسم رونمایی از محصولات جدیدش در سالن تولید در کنفرانس خبری خبرنگاران رسانه های گروهی که در بازدید از این واحد صنعتی حضور داشتند پاسخگوی سوالات آنان شد.
وی گفت این شرکت علاوه بر تولید روغن های صنعتی، از طریق مهندس معکوس بازار مصرف و با دست یافتن به دانش فنی مورد تایید کمپانی های معتبری که از محصولات ما بازدید کرده اند، توانسته محصولاتی قابل رقابت با برندهای معتبری مثل توتال و شل تولید کند.
در این نشست خبری مهندس کاری، مسئول R&D آذرروانساز در خصوص مواد اولیه مورد استفاده در این شرکت گفت که روغن موتورهای تولید شده داخلی شامل روغن های پایه یک، پایه دو، پایه سه، گیاهی و سنتتیک هستند. ما در این شرکت از مواد اولیه پایه سه و سنتتیک استفاده می کنیم که مزیتهایی چون تجزیه پذیری در طبیعت و ویسکوزیته خیلی پایین یعنی مقاومت در برابر تغییرات دمایی است. او گفت برای استانداردهای داخلی حداقل هایی در نظر می گیرند که همه تولیدکننده های داخلی از آنها برخوردارند اما متریال تولیدات ما فاصله بسیاری با کف استانداردهای تعریف شده دارد بنابراین مکانیزمی برای تعیین برتری محصولات داخلی وجود ندارد درحالیکه مدعی هستیم با مواد اولیه ای که استفاده می کنیم بهترین محصول داخلی را تولید می کنیم.
علیرضا محمدی مدیرفروش آذرروان ساز هم طی سخنانی گفت: 78 تا 85 درصد محصولات این شرکت روغن های پایه است و حدود 15 درصد اَرِتیو یعنی افزودنی شاخص کیفی است بهترین نوع آن را از کشورهای پیشرفته دنیا تهیه و با شرایط سخت اقتصادی مملکت و دور زدن تحریم و بعد از گذر از سه کشور به شرکت وارد می کنیم درحالیکه درکشور ما در حال حاضر روغن هایی با تکنولوژی 60 سال پیش تولید می شود.
مدیران این شرکت معتقدند باید فرهنگ مصرف تولیدات بومی در استان ایجاد شود. به گفته آنها اگر تنها نیمی از بازار مصرف آذربایجان غربی به این کارخانه اختصاص یابد می توان به آینده شرکت امیدوار بود و از بی نیاز از بازارهای جهانی بود. درحالیکه شرکتهای تولیدکننده روغن های صنعتی با کیفیت بسیار پایین تر از دیگر مناطق کشور بخش قابل توجهی از بازار آذربایجان غربی را به خود اختصاص داده اند که سعادت معتقد است صنوف آذربایجان شرقی عرق و تعصب بیشتری به محصولات شرکتش دارند.
کد: 1561734
گروه: صنعت و معدن, اخبار مهم
TAGS : اورمیه, پترونول, آذرروانساز, رواغن موتنور, روانساز, شهرک صنعتی

مطالب مرتبط :
به مناسبت سالگرد تسخیر فرهنگسرای رسانه آینانیوز- حامد عطائی؛ در گرماگرم آماده سازی یک پروپوزال برای مدیریت بخش فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه، در نخستین روزهای روی کار آمدن احد ی...
اورمیه، سرزمین عاشیقها داریوش علیزاده*؛ موسیقی یکی از قدیمی ترین رشته های هنری است که قبل از پیدایش انسان در طبیعت وجود داشته و در واقع توسط ذهن پویای بشر تسخیر شده و امروزه...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
هنر خوار شد، جادویی ارجمند! آینانیوز- حامد عطائی؛ امیرحسین مقصودلو(تتلو) را زیاد نمیشناسم. چه بلحاظ هنر موسیقیایی و چه عناصر زیبایی شناختی نسبتی با مولفه های جذابیت نسل سوم ندار...
بزن به خط قرمز! آینانیوز- حامد عطائی؛ مرحله دوم استندآپ ها به دلیل فشردگی رقابت و حالت مرگ و زندگی که برای شرکت کنندگان داشت اغلب به خط قرمزها نزدیک و گاها متوسل به ش...

امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com