1397/11/04 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 1034 تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)

مامورین امنیتی یا لباس شخصی های خودسرمامورین امنیتی یا لباس شخصی های خودسر

در پی اغتشاشات روزهای کذشته که ظاهرا به دلیل مطالب چاپ شده در روزنامه طرح نو که مضمون آن به نوعی توهین به مردم ترک زبان را شامل میشد، پس از درگیریهایی که در محل تظاهرات بین نیروهای ضد شورش و مردم صورت گرفت این تجمع به سرعت پایان یافت و معترضین متفرق شدند.

اما گزارش های رسیده حاکی از آن است که در بین معترضین افرادی حضور داشتند که سابقه تهیج و تشویق مردم به اعتراضات را در گذشته نیز داشته اند که پس از شناسایی آنها توسط مامورین حفاظت اطلاعات تحت تعقیب قرار گرفتند.

بگفته شاهدان عینی درشامگاه 5 مرداد 1395 افرادی با لباس شخصی به منزل آقای نورالدین ک. مراجعه کرده و خواستار دستگیری پسر بزرگ ایشان شده اند. که مقاومت ایشان در برابر این اشخاص به ضرب و جرح انجامید و طی آن نورالدین ک. به شدت آسیب دید و پسر خانواده موفق به فرار شد. به نقل از شاهدان عینی اشخاص لباس شخصی از ارائه هرگونه حکم رسمی و کارت شناسایی خودداری کردند که همین موضوع باعث شروع درگیری شد.

در حقیقت سوال اینجاست که ایا شخص متواری واقعا با اعتراضات مردمی ارتباطی داشته است و اگر پاسخ مثبت است چرا مامورین به صورت غیررسمی اقدام به دستگیری و درگیری با خانواده ها می شوند؟

با توجه به التهابات موجود در جامعه و در فضایی که نیاز به همکاری نهادهای مختلف برای آرام کردم احساسات جریحه دار شده مردم وجود دارد، انتظار میرود نهادهای مختلف در انجام وظایف خود به گونه ای عمل کنند که مانع سو استفاده افراد خودسر از شرایط گردد.

کد: 1561915
گروه: سیاسی, حوادث, فرهنگی
TAGS : طرح نو, نورالدین ک., نیروهای خودسر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com